10 viisi triiksärgi kandmiseks

Kui oled mõelnud, et sooviksid kanda triiksärki, siis pole põhjust selle soetamises kauem kahelda: triiksärk on alati stiilne ning oma universaalsuses võimaldab see tohutult erinevaid kandmisvõimalusi. Peagi võib selguda, et igal hommikul sirutub käsi justkui iseenesest triiksärgi järele ning esimesele särgile lisandub teine ja veel kolmas-neljaski.

Trendid võivad ju tulla ja minna, kuid sobitades klassikalist triiksärki ükskõik millisel viisil järgnevast kümnest, on šikk ning elegantne väljanägemine alati garanteeritud.

1. Triiksärk ja teksased – mis võiks olla lihtsam?

Teksastega sobib kanda pea igat värvi ning igasuguse mustriga triiksärke. Valge särk lisab pidulikkust, aga kui kapis on ka värvilisi, ruudulisi ja triibulisi särke, siis annavad need võimaluse riietuda täpselt vastavalt tujule. Soovid särada, aga tahad valgele vaheldust – pole probleemi – võta roosa või roosaruuduline triiksärk. Need säravad sama edukalt, lisaks veel tõstavad su jumet. Soovid välja näha salapärasem – võta must. Soovid isikupära – vali punaste detailidega valge või mustaruuduline südametega särk.

valged 3

 

M_triibuline

 

 

2. Triiksärk ja viigipüksid –
puhas klassika.

Kas viigipükste kandmine paneb meid ennast tundma vähem naiselikuna … loomulikult mitte. Samas, sõltuvalt viigipükstest, cool’ilt androgüünse nüansi saad viigipükste-triiksärgi kooslusega oma välimusele lisada küll! Sõltuvalt igaühe stiilieelistustest sobivad jalga kas madalad või kontsakingad või hoopiski poolsaapad ning riietumise juures võib ümiseda Roxetti laulu: “I’m gonna get dressed for success”.

 

 

 

 

 

Pintsak

 

 

 

3. Triiksärk ja pintsak – ametlikeks kohtumisteks loodud.

Pintsak ja triiksärk kuuluvad kokku, aga võib tekkida küsimus: kas krae peaks jääma pintsakurevääri alla või peale. Reeglit selle kohta muidugi ei ole, otsus on igaühe enda teha. Kui krae on ilus, siis mõistagi tekib kiusatus tõsta see revääri peale, samas ilus krae pääseb mõjule ka pintsakurevääri alt.

 

 
Kudum - vest

 

 

 

4. Triiksärk ja kudum – külmade päevade lemmik.

Vähem külmadel päevadel võib kudumiks valida vesti, külmematel kardigani või v-kaelusega kampsuni. Triiksärgi ilus krae jääb kaelusest kenasti välja paistma ja tunne on soe ja šikk üheaegselt.

 

 

 

 

särk ja pidulik seelik

 

 

 

5. Triiksärk ja seelik – naiselikult perfektne.

Nii palju, kui on maailmas seelikuid, on ka võimalusi neid triiksärgiga kombineerida. Miks mitte minna presidendi vastuvõtule pikas pidulikus seelikus ning triiksärgis? Suvepoole sobib triiksärki kanda romantilise seelikuga. Päris tõsistel kontoripäevadel on kitsas seelik ning triiksärk vastuvaidlemist mittesalliv, kuid ometi naiselikkusest tulvil kombinatsioon.

 

 

 

 

Särk kleidi all

 

 

 

6. Triiksärk ja kleitleidlikult stiilne.

Triiksärki saab edukalt kanda nii kleidi all kui ka peal. Triiksärki kleidi all kandes on see on üks võimalus muuta igapäevaselt kontorikõlbulikuks ilma varrukateta kleidid. Kleidi peale sobib triiksärk aga sama edukalt nagu pintsak, aga on valikuna veidi hooletum ja kergem.
Marit Raag särk + sall

 

 

 

 

 

 

7. Triiksärk ja sall – stiiligurmaanide pärusmaa.

Sallid on lihtsalt imelised! Neid on palju, need on erinevad ning nendega saab igale riidekomplektile elu ja värvi juurde anda. Külmematel päevadel võib triiksärgi peale heita suurema salli, soojematel päevadel võib särki aga lihtsalt värvilise salliga ilmestada.

 

 

 

 

 

 

 

chinos + shirts

 

8. Triiksärk ja chino’d – lugematu hulk toredaid võimalusi.

Chino’d on natuke nagu teksased, aga ei ole ka. Beež värv on lihtsalt veidi nõudlikum kui teksaste sinine. Aga seda põnevam – meie soovitame chino’de juurde kas valget, roosaruudulist või mustaruudulist triiksärki. 

 

 

 

Lühikesed püksid

 

 

9. Triiksärk ja lühikesed püksid – lihvitult suvine.

Suvel on soe ja lühikesi pükse on lubatud kanda. Kontoris võiksid need olla pigem poolpikad, vabadel hetkedel täpselt oma maitse järgi. Triiksärk peale, varrukad üles ja ongi grammike peent vaheldust igapäevasele t-särgile. Talvel tasub lühikeste pükstega ettevaatlik olla  neid, kes suudavad ilusti välja kanda lühikesed püksid retuuside peal, ei ole just palju. Soojamaareisile minnes tasub aga triiksärk selle kombinatsiooni jaoks kindlasti kaasa pakkida. 

 

 

Sunday mornings

 

 

10. Triiksärk ja … – pühapäevahommikute romantika.

Kujutage ette – ärkad, ringutad, viskad hooletu liigutusega peale oma triiksärgi ja lähed kööki kohvi keetma. Heidad möödaminnes pilgu peeglisse ja mõtled: “Issand, kui äge!” Ja oled selline täitsa enda ja mitte kellegi teise jaoks, oma isiklikus särgis.

 

 

 

 

 

 

Kui soovid Ella Hopfeldti kvaliteetset triiksärki, külasta meie veebipoodi ning kui soovid olla kindel, et ka järgmised Ella Hopfeldti lood sinuni jõuaksid, lisa meie Facebooki leht Meeldivaks.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: